Realizovaný projekt ITV na škole dáva široký priestor záujmovej činnosti aj v popoludňajšom vyučovaní.
      Žiaci sa môžu prejaviť, podať svoje nápady, návrhy do skrinky nápadov umiestnenej na chodbe školy. Väčšinu z nich sa snažíme zrealizovať a zaradiť do plánu práce ŠKD.
      V tomto školskom roku sme zrealizovali akcie, ktoré boli veľmi úspešné a vydarené. Išlo o aktivity v oblasti:
  • športovej
S vetom opreteky - púšťanie šarkanov,
Beh M. Zavarskej.
  • literárno-dramatickej - Z rozprávky do rozprávky.
      Dramatizácia rozprávok, scénok a príprava kulís, napomáhajú rozvíjaniu slovnej zásoby a spôsobu vyjadrovania, tak prepotrebného fenoménu v trojjazyčnom prostredí.
      ŠKD sa už viac rokov zapája i do projektu ZDRAVÁ ŠKOLA, realizuje sa týždeň zdravej výživy - vitamínové bomby- ochutnávky pani Jesene.
      Zdravá výživa, prevencia, lekárske rady, besedy, pomáhajú žiakom zapojiť sa do rôznych aktivít v oblasti zdravia:
  • TÝŽDEŇ PRE ZMENU SVOJHO MALÉHO TELA,
  • KEĎ RAZ BUDEM DOSPELÝ,
  • NEBUDEME STÁLE MLADÍ,
  • DROGY - prevencia.
      Úspešné sú aktivity v súťaži MLADÝ ZDRAVOTNÍK, kde naša škola získala už 2 krát za sebou 1. miesto na okresnom kole uvedenej súťaže.
      Za vydarenú realizáciu týchto aktivít môžeme ďakovať aktivite vychovávateliek a vedeniu školy, ktoré nám poskytuje podmienky na uskutočňovanie týchto činností.

"Na koberčeku" v triede ITV

Akcia Zdravé jedlá - zdravý život